Zmiany w kredytach hipotecznych i konsolidacyjnych w Kredyt BankuLinki sponsorowane

Po 22 kwietnia 2011 roku, Kredyt Bank proponuje nowe zasady kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych. Duża konkurencja na rynku bankowości komercyjnej, oraz zwiększona aktywność społeczeństwa w zakresie porównywania ofert bankowych spowodowała zmiany w ofertach kredytowych banku.

W przypadku pożyczek hipotecznych powyżej 50 tys. zł , Kredyt Bank postanowił obniżyć marże do poziomu od 3,6 proc. do 3,8 proc.-poprzednio wysokość marży wahała się w przedziale 4 proc.-6 proc.). Klient, który zdecyduje się na dodatkowe produkty banku zostanie nagrodzony kolejną obniżka marży o 0,5 punktu procentowego. Jeśli chodzi o aktualną ofertę kredytu konsolidacyjnego, to bank proponuje pomoc klientom w spłacie kredytów mieszkaniowych zaciągniętych w obcej instytucji finansowej. Mianowicie bank udziela refinansowania kredytów mieszkaniowych bez prowizji, do 100 procent wartości nieruchomości, w walucie polskiej i euro.

Ofertę uzupełnia  możliwość wnioskowania o dodatkowe środki na dowolny cel oraz spłatę innych zobowiązań konsumpcyjnych-jest to bonus w postaci 10 proc. kwoty kredytu na warunkach kredytu mieszkaniowego. Jeśli nasze dotychczasowe zobowiązania kredytowe o charakterze konsumpcyjnym przewyższają nasze możliwości finansowe i chcielibyśmy obniżyć miesięczną ratę to Kredyt Bank daje taką możliwość. Nowe warunki refinansowania zobowiązań konsumpcyjnych polegają na obniżonej marży kredytu. Każdy kto zobliguję się do korzystania z innych produktów Kredyt Banku przez okres 5 lat to zyska na kolejnej obniżce marży o 0,5 punktu procentowego.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
29 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepsza karta kredytowa – lipiec 2011

Jak wynika z danych statystycznych Polacy pozbywają się kart kredytowych. Tylko w pierwszym kwartale bieżącego roku posiadaczy tego środka płatniczego...

Zamknij