Nowa nazwa Gospodarczego Banku WielkopolskiLinki sponsorowane

Gospodarczy Bank Wielkopolski wraz z dniem 15 września zmienił nazwę na SGB Bank S.A. Jest to wynik fuzji Banku GBW i Mazowieckiego Banku Regionalnego S.A. Dzięki temu Spółdzielcza Grupa Bankowa poszerzyła się o banki spółdzielcze, które funkcjonowały w ramach MR Banku. Od tej pory SGB Bank zrzesza ponad 200 banków spółdzielczych-co daje siec blisko 1800 placówek obsługujących klientów. Zwolennicy Gospodarczego Banku Wielkopolski mogą spać spokojnie. Bowiem SGB Bank będzie konturował tradycję oraz strategię działania GBW.

Gospodarczy Bank Wielkopolski działał na rynku od ponad 20 lat. Głównym obszarem działalności banku była uniwersalna obsługa bankowa klientów indywidualnych, firmowych i osób trudniących się rolnictwem. Bank pełnił ważną funkcję-zrzeszał i współpracował z bankami spółdzielczymi Banki, z którymi współpracował należały do Spółdzielczej Grupy Bankowej. Nadrzędnym celem działania GBW było zawsze tworzenie nowoczesnej grupy bankowej z najnowszą technologią.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
20 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Finansowanie eksportu – oferta Commerzbanku

W ostatnim czasie zanotowano wśród polskich firm wzrost eksportu. Coraz częstsza obecność rodzimych przedsiębiorstw na międzynarodowym rynku to wynik utrzymującego...

Zamknij