Zapisy na akcje Open Finance i Kino Polska TV S.A.Linki sponsorowane

Już od 16 marca 2011 będzie można zapisywać się na akcje Open Finance, które można będzie kupić w 50 placówkach Domu Maklerskiego Pekao oraz 81 placówkach Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A. Klienci indywidualni mogą dokonać zakupy akcji zdalnie – za pośrednictwem serwisów takich jak Pekao24Makler oraz CDM24.

To jeszcze nie koniec. Bowiem już 23 marca kolejne zapisy na akcje – tym razem spółki Kino Polska TV. Warto wiedzieć, że zarówno Dom Maklerski Pekao, jak i Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. przygotowały dla inwestorów, którzy zamierzają kupić akcje, a nie posiadają jeszcze rachunku inwestycyjnego indywidualną, unikalną ofertę. Mianowicie nie będą oni musieli płacić za prowadzenie rachunku przez cały 2011 rok.

Klienci indywidualni muszą najpierw podpisać umowę o świadczeniu usług maklerskich. Mogą to zrobić w jednym z ponad 720 punktów na terenie całego kraju. Dopiero później możliwe będzie kupno akcji wybranych spółek.
Wartość oferty publicznej akcji Open Finance wyniesie ok. 480 mln zł, z czego inwestorzy indywidualni mogą kupić akcje za 72 mln zł. Jeśli chodzi o akcje spółki Kino Polska TV S.A. to wartość oferty publicznej równa będzie 40 mln zł, natomiast dla inwestorów dostępne będą akcje o wartości 10 mln zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)
Zapisy na akcje Open Finance i Kino Polska TV S.A., 3.0 out of 10 based on 1 rating
16 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Weź chwilówkę internetową do odebrania na poczcie

Pilna pożyczka gotówkowa za pośrednictwem internetu – Ogromna popularność przeróżnych ofert finansowych niebankowych w Polsce wynika aktualnie z polityki kredytowej...

Zamknij