Wycieczka na raty – kredyty bez odsetek na wakacje w biurach podróżyLinki sponsorowane

Pogoda w tegorocznym okresie wakacyjnym nas nie rozpieszcza. Mogłoby się wydawać, że deszczowa aura w naszym kraju to szczęśliwa karta dla biur podróży. Jednak podmioty te przewidują kolejne spadki sprzedaży. Dlatego przed sezonem większość biur podróży skorygowało ofertę wycieczek zagranicznych-sądząc, że w tym roku Polacy tłumnie zajmą polskie kurorty. Niestety pogoda pokrzyżowała te analizy. Obecna oferta zagraniczna biur podróży jest mocno okrojona i charakteryzuje się dość wysokimi cenami ze względu na niską podaż.

Większość Polaków ze względu na niesprzyjającą pogodę musiało zrezygnować z wakacji, gdyż nie stać ich było na zagraniczny wyjazd. W celu poprawienia wskaźników sprzedaży niektóre biura podróży postanowiły oferować wycieczki na raty. Chcąc tym samym dać szanse wyjazdu klientom ze średnimi zarobkami. Biuro Podróży Triada jako pierwsze na rynku wprowadziło ofertę kredytów na wycieczkę z zerowym oprocentowaniem i bez prowizji we współpracy z Lukas Bankiem. Podobną umowę podpisało biuro podróży Eco Tour z Getin Bankiem. Jednak tutaj klienci mogą liczyć na 10 miesięczną pożyczkę z oprocentowaniem 10 proc. Sprzedaż ratalną wycieczek rozważają także internetowe biura podróży.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
Wycieczka na raty - kredyty bez odsetek na wakacje w biurach podróży, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
12 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Wycieczka na raty – kredyty bez odsetek na wakacje w biurach podróży

    Pojechać na wycieczkę jest fajnie, ale świadomość, że trzeba ją spłacać przez kolejne miesiące, gdy opalenizna już wyblaknie, a wspomnienia przestaną być już tak intensywne. Nawet bez odsetek nie wydaje się to takie interesujące… przynajmniej ja tak uważam. Zwykle odkładam sobie pieniądze z wyprzedzeniem i oczekuję z utęsknieniem zaplanowanego wyjazdu.

    Józef
    29 maja 2012 o 11:57

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepszy kredyt na nową Toyotę

Toyota Bank przygotował w okresie letnim atrakcyjną ofertę kredytów na nowe modele Toyoty. Do końca lipca bieżącego roku klienci mogą...

Zamknij