Współpraca ING Banku Śląskiego z Jednostkami Samorządu TerytorialnegoLinki sponsorowane

ING Bank Śląski swoje działania kieruje także do sektora JST. Produkty przygotowane dla tej grupy klientów to między innymi finansowanie deficytu budżetowego, długoterminowe kredyty inwestycyjne oraz podstawowe usługi związane z zarządzaniem środkami finansowymi. 18 sierpnia bieżącego roku ING Bank Śląski podpisał umowę kredytową na 57,152 mln zł z Województwem Śląskim.

Umowa kredytowa będzie obowiązywać do końca 2020 roku, natomiast obce finansowanie zostanie przeznaczone na pokrycie deficytu budżetowego województwa śląskiego. Należy zaznaczyć, że zwycięską ofertę kredytu w przetargu sporządził Region Korporacyjny ING Banku Śląskiego w Katowicach-zarządzany przez Grażynę Zielińską. W ramach sektora JST ING Bank Śląski współpracuje także z wieloma innymi miastami na Śląsku. Na przykład od lipca 2011 roku bank obsługuje budżet miasta Mysłowice, a od 20 lat budżet Katowic.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
22 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce

BS w Węgierskiej Górce powstał na fundamentach Spółdzielni Oszczędnościowo-Pożyczkowej w Cięcinie, która rozpoczęła działalność w 1911 roku. Początkowy kapitał spółki...

Zamknij