Wiosenna promocja kredytów hipotecznych w Kredyt BankuLinki sponsorowane

Wiosna to okres, który kojarzy się nam przede wszystkim z  przebudzeniem w przyrodzie oraz ze świeżością. Jest to doskonały czas na zmiany. Dlatego właśnie Kredyt Bank rozpoczął promowanie nowej oferty kredytów hipotecznych. Kampania reklamowa potrwa od 8 kwietnia do 21 maja bieżącego roku.

Planowaniem tego przedsięwzięcia promocyjnego zajął się dom mediowy Starcom. Natomiast formę przekazu zdefiniowała agencja reklamowa Symetria. Wykorzystano narzędzia reklamy pozamiedialnej( BTL) oraz typowe działania w mass mediach (narzędzia ATL). Internetowa kreacja reklamy prowadzona jest za pomocą banerów, linków kontekstowych, mailingu, landing page.

Kampania w Internecie będzie widoczna na portalach finansowych, ogólnych oraz na stronach internetowych banku. Szczegółowe informacje dotyczące kredytu hipotecznego będzie można zaczerpnąć również na tablicach reklamowych (backlight), na ulotkach i na plakatach. Głównym przekazem reklamy mają być „wiosenne niskie raty”.

Istotne zmiany w kredytach hipotecznych Kredyt Banku:

– brak prowizji za udzielenie kredytu
– obniżone marże
– niskie raty
– darmowe przewalutowanie kredytu
– nie jest wymagany wkład własny
– kredytowanie do 100 procent wartości nieruchomości
– okres kredytowania do 40 lat
– kredyt w złotówkach lub w euro

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
19 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Wiosenna promocja kredytów hipotecznych w Kredyt Banku

    Jeśli macie kredyt hipoteczny w DNB Nord i właśnie bank postanowił podwyższyć Wam marżę w zamian za „niedotrzymanie warunków promocji”, dopisujcie się proszę do grupy na Facebooku „DNB Bank Promocja Wiosenna”. Im więcej nas będzie, tym większe szanse, że coś wywalczymy!

    Xarra Picasso
    21 lutego 2015 o 14:49

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy mBank

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku mBank Skuteczny plan finansowy domowego budżetu musi uwzględniać wszystkie wydatki i dochody...

Zamknij