Wiosenna loteria kart kredytowych w BRE BankuLinki sponsorowane

W BRE Banku ruszyła wiosenna loteria w ramach której klienci korzystający z kart Visa będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. W puli znajduje się ponad 500 tys. zł oraz cenne nagrody rzeczowe. Co należy zrobić, żeby móc wziąć w niej udział? Przede wszystkim trzeba być klientem BRE Banku, posiadać kartę Visa i dokonać nią płatności w czasie trwania loterii, czyli od 1 kwietnia do 30 czerwca tego roku.

Transakcje dokonane przy użyciu karty Visa można rejestrować przez stronę internetową – www.visa.pl, SMS-em na numer 3339, przez aplikację Visa Widget oraz za pośrednictwem komunikatora gg (gadu-gadu).

Co można wygrać?
Nagrodę główną stanowią 3 karty przedpłacone Visa – każda o wartości 50 tys. zł. Raz w miesiącu losowana jest jedna karta. W jej losowaniu biorą udział wszystkie transakcje zgłoszone i zarejestrowane w miesiącu, który poprzedza losowanie.

Od 06.04.2011 codziennie losowane są 3 ekspresy do kawy firmy Nescafe oraz 3 karty przedpłacone Visa o wartości 1 tys. zł każda.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata 100 dniowa w Alior Banku

W ofercie Alior Banku pojawiła się oferta depozytu z dzienną kapitalizacją odsetek o okresie zapadalności równym 100 dni. Nowa lokata...

Zamknij