Wideokonferencja z doradcą hipotecznym w Banku BPHLinki sponsorowane

Banki w różny sposób konkurują ze sobą w celu pozyskania klientów. Na przykład obniżają koszty kredytów hipotecznych: kredyt hipoteczny z obniżonym oprocentowaniem, bez prowizji i kosztów przygotowawczych. Bank BPH postanowił świadczyć usługi doradztwa hipotecznego i pomagać swoim klientom w wyborze odpowiedniego kredytu przez videokonferencje.

Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu osoby zainteresowane kredytami hipotecznymi w tym banku mogą zaczerpnąć niezbędnych informacji nie wychodząc z domu. Wirtualny expert hipoteczny ma także możliwość przeglądania dokumentów i formularzy klientów poprzez wbudowaną kamerę dokumentową. Założeniem projektu wideokonferencji jest umożliwienie klientom łatwego i szybkiego kontaktu z doradcą hipotecznym i pomoc w procesie kredytowania(od złożenia wniosku do otrzymania decyzji kredytowej).

Wideokonferencja prowadzona jest w wysokiej rozdzielczości przez co doradca hipoteczny jest doskonale widoczny. Jest to obecnie tylko program pilotażowy w placówkach BPH: w Piasecznie, Płońsku, Otwocku, Legionowie, Łodzi i Radomiu. Wszystko wskazuje na to, iż bank zdecyduje się na kontynuowanie tego innowacyjnego podejścia do oferowania usług hipotecznych. Dodatkowo w przyszłości do programu wideokonferencji mają być włączone inne produkty bankowe.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Premie za polecenie produktu Alior Banku

W wyniku badań Alior Bank doszedł do wniosku, że jego klienci wykazują chęć polecania produktów bankowych rodzinie lub znajomym. Od...

Zamknij