Weryfikacja kontrahentów w Internecie w Banku Zachodnim WBKLinki sponsorowane

Prowadząc działalność gospodarczą, siłą rzeczy działamy w pewnym otoczeniu-dalszym lub bliższym. Otoczenie dalsze wyznacza firmie warunki do jakich się ona musi dostosować. Chodzi tutaj o warunki prawne, demograficzne, międzynarodowe, technologiczne i gospodarcze danego państwa. Otoczenie bliższe zwane inaczej konkurencyjnym określa warunki funkcjonowania firmy w danym sektorze gospodarki. Elementy tego otoczenia to między innymi: klienci, konkurenci, dostawcy, kontrahenci lub pracownicy.

Zatem firma poprzez poprzez odpowiednio dobraną strategię zarządzania jest w stanie wpływać na to otoczenie. Planując współpracę z innymi firmami powinniśmy przede wszystkim ocenić ich kondycję aby współpraca przyniosła wymierne korzyści. Obecne warunki gospodarcze w Europie sprawiają, iż sytuacja firmy może się diametralnie zmienić w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Od tej pory klienci Banku Zachodniego WBK mogą w prosty sposób zweryfikować wiarygodność potencjalnego kontrahenta przez specjalny serwis internetowy. Usługa ta polega na zamawianiu niedużym kosztem  raportów weryfikujących dane podmioty gospodarcze. Owe raporty przygotowywane są przez firmę Bisnode Polska Sp. z o.o i zawierają następujące dane: informacje o prowadzonej działalności przez kontrahenta, struktura własności, zatrudnienie, zadłużenie i ocena kondycji gospodarczej. Z oferty Banku Zachodniego mogą skorzystać posiadacze konta osobistego lub firmowego oraz osoby, które mają kartę kredytową BZ WBK. Nowa usługa banku dostępna jest pod adresem: wystarczysiec.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
22 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy z premią w Eurobanku

Eurobank postanowił nagrodzić rzetelnych klientów, którzy systematycznie i terminowo spłacają swoje zobowiązania kredytowe. Oferta skierowana jest dla osób nie posiadających...

Zamknij