Wakacyjna wyprawka Hyundai Santa Fe – loteria Banku BGŻ i MasterCardLinki sponsorowane

Bank BGŻ przygotował dla posiadaczy kart płatniczych w systemie MasterCard ciekawą loterię, w której główną nagrodą jest samochód Hyundai Santa Fe. Warunkiem uczestnictwa w loterii jest wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2011 roku-na kwotę minimum 20 zł. Bank chce tym samym zaktywizować grupę klientów do  używania kart płatniczych.

Uczestnikami loterii mogą być posiadacze jednej z czterech „plastików” w Banku BGŻ: debetowa karta płatnicza Debit MasterCard, karta kredytowa, karta kredytowa Gold, karta ratalna. Oprócz nagrody głównej do wygrania są: 30 aparatów fotograficznych Canon PowerShot, 90 bonów pieniężnych do zrealizowania w sieci drogerii Rossmann.

Bank przeprowadzi 4 losowania, w których wezmą udział transakcje dokonywane w wyznaczonych przez BGŻ terminach. Pierwsze losowanie odbędzie się 4 lipca br.-będzie to loteria dla transakcji z okresu 1-30 czerwca 2011. Kolejna szansa na wygraną przypadnie na dzień 4 sierpnia 2011 roku. Wówczas bank nagrodzi osobę, która wykonała transakcje w dniach 1-31 lipca br. Kolejnych szczęśliwców wyłoni loteria z dnia 5 września 2011 r.(wezmą udział transakcje z sierpnia).

Finałowe losowanie odbędzie się 4 października. Informację o loterii będzie można spotkać w mediach drukowanych, w Internecie i na wyciągach bankowych. Więcej informacji o loterii znajduję sięna stronie internetowej wakacyjnawyprawka.bgz.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Private banking Bank Pekao SA

Informacje i opinie o Private banking w banku Pekao S.A W ciągu ostatnich kilku lat w Polsce liczba zamożnych ludzi...

Zamknij