Ubezpieczenie turystyczne – WARTA TravelLinki sponsorowane

Ubezpieczenie dedykowane jest osobom, które zdecydowały się wziąć udział w krajowym lub zagranicznym wyjeździe. WARTA Travel składa się z trzech pakietów: Rodzina ( minimum jedna osoba dorosła i dzieci do 18 roku życia, w przypadku rodzin z dwojgiem i więcej dzieci:

pierwsze dziecko ma darmową ochronę ubezpieczeniową ,a kolejne płaci tylko 50 procent składki za osobę dorosłą), pakiet Junior Travel przygotowany jest z myślą o grupach (min 10 osób) młodzieży i studentów do 24 roku życia, którzy uczestniczą we wspólnej imprezie turystycznej, pakiet Weekend Travel przeznaczony jest dla osób aktywnie spędzających każdy weekend niezależnie od liczby realizowanych wówczas podróży. Zakres ubezpieczenia obejmuje koszty leczenia, pokrycie wydatków związanych z transportem ubezpieczonego do szpitala, następstwa nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialność cywilną ubezpieczonego, usługi assistance (między innymi zwrot kosztów powrotu osób bliskich w chwili hospitalizacji ubezpieczonego, pokrycie kosztów zastępczego kierowcy, pomoc w zakresie odzyskiwania utraconych dokumentów. Dodatkowo można rozszerzyć polisę o zwrot kosztów karnych w przypadku zrezygnowania z wycieczki lub biletu. Za pomocą polisy WARTY Travel możemy również ubezpieczyć ryzyko chorób tropikalnych, amatorskie uprawianie sportów oraz ryzyko działań wojennych w miejscu podróży.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie inwestycyjne „Zainwestuj w złoto” – oferta Alior Banku

Oprócz standardowych inwestycji takich jak lokaty czy konta oszczędnościowe, Alior Bank oferuje także alternatywne formy lokowania pieniędzy. Do 23 września...

Zamknij