Ubezpieczenie mieszkania w mBanku – Mieszkanie 24Linki sponsorowane

Z ubezpieczeń sprzedawanych przez grupę BRE Banku skorzystało już ponad 200 tysięcy klientów. Oferta ubezpieczeń mieszkaniowych charakteryzuje się kompleksową ochroną wyposażenia ruchomego i stałego w mieszkaniu. Na przykład każdy z posiadaczy eKonta  może ubezpieczyć urządzenia gospodarstwa domowego, meble, przedmioty osobistego użytku.

Dodatkowo ubezpieczeniem  objęta została  odpowiedzialność cywilna domowników. Inne zdarzenia kwalifikujące się to dewastacja, kradzież z włamaniem, anomalia pogodowe, pożar, upadek statku powietrznego, uderzenie pojazdu, upadek obcych przedmiotów. Aktywację ubezpieczenia można dokonać samemu w poprzez platformę e-bankową lub przez telefon. Co jest dużą zaletą, gdyż klienci nie są zobligowani do wyceny mienia i angażowania agenta ubezpieczeniowego. Miesięczną składkę za usługi ubezpieczeniowe bank pobiera automatycznie z eKonta. Oferta skierowana jest dla właścicieli mieszkań, użytkowników TBS-ów, właścicieli wynajmowanych mieszkań, użytkowników mieszkań innych członków rodziny, osób chcących dodatkowo ubezpieczyć wyposażenie mieszkania. Należy pamiętać, iż powstałą szkodę należy zgłosić w ciągu 3 dni w placówce banku lub telefonicznie w Centrum Pomocy BRE Ubezpieczenia ( Tel. 48 22 459 10 10). W przypadku popełnienia przestępstwa, trzeba niezwłocznie powiadomić policję.  Taka procedura pomoże szybciej uzyskać odszkodowanie. Oferta Mieszkanie 24 składa się z trzech wariantów przygotowanych przez specjalistów. Umowa nie ma charakteru długoterminowego i w każdej chwili można ją przekształcać.

Trzy warianty ubezpieczenia ( każdy z wariantów można poszerzyć o 24 godzinna pomoc fachowca- Home Assistance za dodatkowe 5 zł miesięcznie)

Minimum

– anomalia pogodowe (maksymalne odszkodowanie 20 tys. zł)
– szkoda związana z rabunkiem, kradzieżą itp. (maksymalne odszkodowanie 10 tys. zł)
– odpowiedzialność cywilna ( maksymalne odszkodowanie 10 tys. zł)
– opłata miesięczna za wariant : 19,90 zł

Medium

– anomalia pogodowe (maksymalne odszkodowanie 30 tys. zł)
– szkoda związana z rabunkiem, kradzieżą itp. (maksymalne odszkodowanie 15 tys. zł)
– odpowiedzialność cywilna ( maksymalne odszkodowanie 20 tys. zł)
– opłata miesięczna za wariant : 24,90 zł

Maksimum

– anomalia pogodowe (maksymalne odszkodowanie 60 tys. zł)
– szkoda związana z rabunkiem, kradzieżą itp. (maksymalne odszkodowanie 30 tys. zł)
– odpowiedzialność cywilna ( maksymalne odszkodowanie 50 tys. zł)
– opłata miesięczna za wariant : 34,90 zł

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
5 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Zmiany oprocentowania kredytów – co zrobią banki?

Po ostatniej majowej podwyżce stóp procentowych tylko Bank BPH podniósł oprocentowanie kredytów. Była to już trzecia decyzja Rady Polityki Pieniężnej ...

Zamknij