Ubezpieczenie do eKonta w mBankuLinki sponsorowane

Nowe usługi dla klientów mBanku.
Posiadacze eKonta w mBanku mają do dyspozycji nowe usługi w postaci trzech pakietów Assistance (Dom24h, Opieka24h, Auto24h). Oferowane usługi sprzedawane są w wariancie standardowym, komfortowym i premium. Miesięczny koszt wariantów wynosi odpowiednio 5, 10 i 15 zł. Bank przewidział promocyjne opłaty dla posiadaczy innych produktów ubezpieczeniowych w zależności od wariantu ( Standard-4 zł, Komfort- 8 zł, Premium-11 zł).

W przypadku ubezpieczenia Opieka24h, gdy zachorujemy to możemy liczyć na darmową wizytę lekarza oraz pielęgniarki, dostawę leków ,transport medyczny, całodobowy dostęp do infolinii medycznej. W rozszerzonym wariancie ( Komfort, Premium) oferowana jest również opieka lekarska pediatry. Życie niesie za sobą wiele niespodziewanych wydarzeń. Często jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwo pożarów w domu, awarię sprzętu i zalanie mieszkania. Wówczas pomocne dla nas będzie ubezpieczenie Dom24h, a ramach niego naprawy sprzętu, przechowywanie mienia i interwencje specjalistów.  Dla aktywnie korzystających z samochodu mBank i Europ Assistance Polska przygotował ubezpieczenie Auto24h-działające na terenie całej Europy. Tutaj możemy liczyć na pomoc w sytuacji naprawy pojazdu, kolizji drogowej, braku paliwa, wymiany opon. Dodatkowo oferowana jest infolinia motoryzacyjna i samochód zastępczy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
16 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto firmowe Citi Bank Handlowy

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku Citibank Handlowy Polskie prawo wymaga od przedsiębiorców założenia rachunku bankowego, który jest...

Zamknij