Tanie kredyty gotówkowe w Polbanku i Citi HandlowymLinki sponsorowane

W ciągle toczącej się walce o klientów nie zabrakło Polbanku i Citi Handlowego, które kuszą nowymi kredytami gotówkowymi z oprocentowaniem, które jest niższe niż 10%. Jednakże jak zawsze musi być jakieś ‚ALE’. Owe banki nie kuszą pożyczkami na święta, prezenty, czy zajączka, a oferują gotówkę w związku z nadejściem… WIOSNY. Jak wiadomo każdy pretekst jest dobry, żeby pożyczyć pieniądze.
W Polbanku oprocentowanie wynosi 9,9% w skali roku, w Citi Handlowym troszkę więcej – 9,99%. W tym pierwszym stali klienci mogą wziąć 30 tys. zł, pozostali tylko 10 tys. Do tego jeśli jest się klientem Polbanku spłata może zostać rozłożona w czasie na 3 lata, nowi klienci tylko na dwa. Niestety wraz z niskim oprocentowaniem z pożyczką w parze dostaje się maksymalną prowizję, która wynosi 5%. Tym samym przy 10 tys. trzeba będzie zapłacić 500 zł prowizji.

Citi Handlowy nie rozróżnia klientów, ofertę kieruje do wszystkich – stałych i nowych. Warto jednak wiedzieć, że o pożyczkę mogą starać się jedynie osoby o czystym koncie. Osoby, które w momencie wypisywania wniosku spłacają już jakiekolwiek inne zobowiązanie finansowe mogą otrzymać pieniądze z banku, jednakże muszą wnioskować o większą kwotę. Tak samo jak w przypadku Polbanku, tak i w Citi handlowym trzeba zapłacić prowizję w wysokości 5%. Ale każdy kto założy konto w banku zapłaci mniejszą prowizję, aż o 40%.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)
Tanie kredyty gotówkowe w Polbanku i Citi Handlowym, 3.0 out of 10 based on 1 rating
10 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Tani kredyt gotówkowy w Polbanku

Polbank reklamuje swój nowy Kredyt na Miarę i to dość chwytliwym hasłem - 'Kredyt gotówkowy tak tani, że łatwo o...

Zamknij