Szosowe Mistrzostwa Polski Bankowców – Bank BGŻ sponsorem maratonu MTBLinki sponsorowane

9 lipca bieżącego roku odbędą się pierwsze Szosowe Mistrzostwa Polski Bankowców. Zawody sportowe organizowane są w ramach 5 edycji maratonu szosowego PĘTLA BESKIDZKA w Istebnej. Imprezy rowerowe w ostatnim czasie biją w Polsce rekordy popularności. Jest to sport dostępny dla każdego i nie wymaga szczególnych umiejętności i środków pieniężnych.

Nie dziwi zatem fakt, iż Związek Banków Polskich postanowił zorganizować maraton rowerowy-coraz częściej w maratonach MTB można spotkać także  bankowców. Trasa maratonu biegnie przez malownicze tereny Beskidu. Szosowe Mistrzostwa Polski to doskonała odskocznia od trudu codziennej, stresującej i odpowiedzialnej pracy bankowców. Maraton może być także traktowany jak sprawdzian własnej wytrzymałości w sportowej rywalizacji. Organizatorzy mistrzostw przygotowali stu kilometrową trasę rowerową, a zawodnicy zostaną sklasyfikowani w dwóch kategoriach open: kobiety i mężczyźni. Wszyscy pracownicy banków, którzy wezmą udział w tej rywalizacji otrzymają pamiątkowy medal. Natomiast dla najlepszych rowerzystów czekają okazałe puchary.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jaki zakres obejmuje ubezpieczenie nagrobka?

Postanowiliśmy wyjaśnić Państwu na czym polega ochrona ubezpieczeniowa nagrobka dlatego, że wielkimi krokami zbliża się dzień 1 listopada-Dzień Wszystkich Świętych....

Zamknij