Strona Fanpage Kredyt Banku na FacebookuLinki sponsorowane

Kredyt Bank tak jak wiele innych instytucji i firm założył oficjalny profil na portalu społecznościom Facebook. Portale społecznościowe stały się obecnie jedna z głównych dróg komunikacji firm z klientami. Kredyt Bank szanuje swoich klientów i także uruchomił popularny „fanpage”. Interakcja w mediach społecznościowych jest traktowana bardzo poważnie, gdyż jest elementem nowej strategii banku.

Szata graficzna profilu na Facebook jest spójna z rozpoczętą ostatnio kampanią reklamową „Finanse z zasadami”. Przypomnijmy, iż twarzą Kredyt Banku został duet Wojciech Mann i Krzysztof Materna. Klienci odwiedzający fanpage, mogą liczyć na godzinną reakcje ze strony banku na posty i zapytania. Fanpage uzupełniany będzie o materiały przedpremierowe i specjalnie przygotowywany kontent. W przyszłości profil społecznościowy wzbogaci się o praktyczną mapę placówek i oddziałów, a także o liczne konkursy i ciekawe aplikacje. Wartością dodaną tego profilu na Facebook jest system rotacyjny w zakładce powitalnej- fanów fanpage banku wita losowo Wojciech Mann lub Krzysztof Materna. Kampanię promocyjną na portalu społecznościowym Facebook realizuje agencja faceADDICTED. Stronę polubiło już ponad 600 osób.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste w Banku BGŻoptima

Nowy bank internetowy w Polsce zapewnia dostęp do własnych pieniędzy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu....

Zamknij