Staż oraz praktyki dla studentów w PKO BPLinki sponsorowane

Ważną częścią działalności PKO Banku Polskiego  jest wspieranie studentów. Bank organizuje dla studentów kierunków ekonomicznych staże oraz praktyki, a najlepsi mają szanse na angaż w banku. PKO BP konsekwentnie kształtuje wizerunek instytucji otwartej na młodych i ambitnych studentów. Świadczy o tym obecność banku w gronie 10 najlepszych pracodawców w opinii studentów, w badaniu Univesrum Student Survey.

PKO BP angażuje się również w liczne inicjatywy promujące zdolnych studentów. Jedną z nich były Finały XXXVI Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym-jest to międzynarodowy konkurs informatyczny. W 36 edycji tego konkursu wzięło udział aż 105 reprezentacji(w tym sponsorowany przez PKO BP zespół Uniwersytetu Warszawskiego). Polska reprezentacja zdobyła wysokie 15 miejsce w tej prestiżowej rywalizacji. W 2011 roku bezkonkurencyjni okazali się studenci Uniwersytetu Zhejlang z Chin.

Lidera polskiego sektora bankowego nie zabrakło także na konkursie SIFE- Studenci dla Przedsiębiorczości. W polskiej edycji SIFE brało udział 8 zespołów akademickich. Jury konkursu, które składało się z przedstawicieli środowisk naukowych i biznesowych oceniało przygotowane przez studentów projekty. PKO BP miał swego przedstawiciela w Kapitule konkursu. Najwyżej oceniony został Uniwersytet Gdański za 5 projektów na rzecz środowiska lokalnego np. pomoc marketingowa dla artystów ludowych z Kaszub.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
Staż oraz praktyki dla studentów w PKO BP, 8.3 out of 10 based on 3 ratings
7 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Staż oraz praktyki dla studentów w PKO BP

    Czy warto odbyć praktyki studenckie w PKO BP? Zależy mi na tym, aby były to prawdziwe praktyki, które nie będą się ograniczać do przyjścia na kilka godzin i poukładanie papierków. Niestety w wielu miejscach tak jest, a ja chciałabym się naprawdę czegoś nauczyć.

    Studentka Kasia
    23 maja 2012 o 11:09

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyty na dowolny cel bez zaświadczeń

Stos zaświadczeń oraz najróżniejszych formalności to coś co śni się po nocach tym osobom, które starają się o kredyt lub...

Zamknij