Solidny Pracodawca 2010 roku-nagroda dla PKO Banku PolskiegoLinki sponsorowane

„Solidny Pracodawca Roku” jest to konkurs organizowany przez Grupę Media Partner-właściciela dodatków gospodarczych w Gazecie Prawnej i Rzeczpospolitej. Celem kapituły konkursu jest wyróżnianie najlepszych pracodawców za ich szczególne zaangażowanie w zakresie Human Resources, które przekłada się na jakość oferowanych przez firmę produktów i usług.

Nagroda może mieć charakter regionalny lub ogólnopolski. Pośrednim celem uczestników tego konkursu jest istnienie medialne. Chodzi o umacnianie wizerunku firmy jako solidnego pracodawcę poprzez prezentacje prasowe. Ważnym aspektem jest także ukazanie przełożenia inwestycji w zarządzanie zasobami ludzkimi na efekty ekonomiczne i pozycję rynkową firmy. Organizator konkursu przy wyborze potencjalnych laureatów kieruje się tzw. wskaźnikiem solidności zatrudnienia, który oparty jest o takie kwestie jak:
– warunki pracy
– terminowość wypłat
– warunki socjalne
– szkolenia pracowników
– zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie
– dynamika zatrudnienia w ostatnich latach(analiza przyczynowo-skutkowa)
PKO Bank Polski otrzymał tytuł „Solidnego Pracodawcy 2010 roku” za szczególną dbałość w zakresie polityki personalnej-umożliwianie rozwoju osobistego i atrakcyjnych warunków pracy. Oprócz prestiżowego tytułu bank otrzymał godło konkursowe, które może wykorzystać w działaniach marketingowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
15 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Prostoliczony kredyt gotówkowy Lukas Bank

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Lukas Bank Podpisywanie z bankiem umowy o kredyt , wiąże się najczęściej ...

Zamknij