Śniadania Biznesowe dla klientów korporacyjnych w Bank BHP

Eksperci Banku BHP wzięli udział w Śniadaniu Biznesowym, które zostało zorganizowane z myślą o klientach korporacyjnych. Odpowiadali oni na pytania dotyczące otoczenia gospodarczego, tego czy będzie ono sprzyjało dalszemu rozwoju przedsiębiorstw, w jakim kierunku będzie rozwijała się bankowość elektroniczna dla firm oraz jak bezpiecznie zarządzać ryzykiem finansowym.

Śniadania Biznesowe to cykl spotkań, które odbyły się już w Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Krakowie. Ich celem jest szerzenie wiedzy o środowisku ekonomicznym oraz wymiana doświadczeń.

Do udziału zapraszani są prezesi, dyrektorzy firm z danego regionu. Głos zabierają eksperci Banku BPH oraz goście specjalni, którym po prelekcjach można oczywiście zadawać pytania. Spotkania bowiem z założenia miały się opierać na dyskusji.

W Krakowie gościem specjalnym był Witold Modzelewski, który jest doradcom podatkowym i radcą prawnym, autorem licznych publikacji. Wygłosił on kilka słów o zmianach w podatkach od towarów i usług, a także o efektywnym zarządzaniu podatkami przez firmę.

Głos zabrał także Marek Chociej, który jest dyrektorem Departamentu Finansowania Handlu Banku BPH. W swojej wypowiedzi skupił się na rozwoju produktów finansowania transakcji handlowych w najbliższych 2 latach.

O najnowszych technologiach, innowacjach oraz trendach w bankowości elektronicznej dla firm opowiadał Paweł Domański, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej.

Za projekt odpowiedzialny jest Ignacy Chrzanowski, który podkreśla, że zainteresowanie spotkaniami jest duże. Kolejne Śniadanie Biznesowe będzie miało miejsce w Warszawie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv