Ranking Banków Kredytujących Deweloperskie Projekty MieszkanioweLinki sponsorowane

VII Edycja Rankingu Banków Kredytujących Deweloperskie Projekty Mieszkaniowe.
Autorem cyklicznych rankingów jest Polski Związek Firm Deweloperskich. Głównym założeniem zestawienia jest ocena banków pod kontem współpracy w obszarze finansowania inwestycji mieszkaniowych.

Rywalizacja odbywa się w kategorii głównej oraz w 6 innych podkategoriach: szybkość podejmowania decyzji dotyczących wniosków kredytowych, zgodność wstępnych deklaracji z faktycznymi procedurami, elastyczność i partnerskie traktowanie kredytobiorcy, warunki podpisanej umowy kredytowej, współpraca w czasie realizacji inwestycji, atrakcyjny procent przedsprzedaży wymagany przez bank przed uruchomieniem finansowania.

Tegoroczne zestawienie zostało oparte o wyniki ankietowe wypełnione przez 45 firm deweloperskich. W VII Edycji Rankingu Banków Kredytujących Deweloperskie Projekty Mieszkaniowe ocenie zostało poddanych 20 banków komercyjnych. Jeśli chodzi o kategorię „Szybkość podejmowania decyzji dotyczących wniosków kredytowych” to bank Nordea zajął I miejsce- z liczbą 13 punktów na 20 możliwych do zdobycia. W czołówce znalazł się również Bank Millennium i BZ WBK. W głównym zestawieniu pierwsze miejsce zdobył Bank Millennium.

Warto podkreślić jeszcze drugą pozycję Banku Nordea w kategorii „ Elastyczność i partnerskie traktowanie kredytobiorcy” i siódmą w głównym zestawieniu. Od paru lat Bank Nordea realizuje strategię kompleksowej współpracy z deweloperami.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
17 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepsze obligacje banków spółdzielczych

Kiedy już wybierzemy najlepszą ofertę obligacji banków spółdzielczych na rynku, powinniśmy dokonać zakupu papierów dłużnych w pierwszych dniach okresu odsetkowego....

Zamknij