Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy w PKO BPLinki sponsorowane

Szymon Majewski będzie reklamować nowe rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe w ofercie PKO Banku Polskiego. Na co mogą liczyć przyszli klienci? Otóż owe konta są darmowe, nie płaci się za prowadzenie rachunku a także za korzystanie z bankowości internetowej. Można wybierać pieniądze bezpłatnie ze wszystkich bankomatów nie tylko na terenie naszego kraju, ale i na świecie. Ponadto w ofercie znajduje się assistance domowy oraz medyczny dla osób, które ukończyły 60 rok życia. Rachunki można otwierać od 14 marca.

PKO Bank Polski od ubiegłego roku realizuje strategię o nawie ‚Lider’. Zgodnie z jej założeniami w ciągu najbliższych miesięcy wprowadzone zostaną liczne unowocześnienia w banku. PKO Bank Polski stawia przede wszystkim na długotrwałe relacje z klientem, dlatego też przygotował nowe propozycje rachunków osobistych, tak żeby odpowiadały potrzebom stałych oraz nowych klientów banku.
Przed wdrożeniem nowej oferty bank zapytał klientów o to jakich udogodnień oczekują. Klienci narzekali na opłaty związane z prowadzeniem konta, chcieli uzyskać bezpłatny dostęp do bankomatów na terenie całego kraju. Ponadto ważny okazał się brak opłat za przelewy oraz możliwość korzystania z bankowości elektronicznej.

14 marca do oferty banku zostanie wprowadzonych 5 nowych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Wśród nich znalazło się konto przeznaczone dla młodzieży w wieku 13-18 lat, Konto dla Młodych – studentów oraz absolwentów, którzy nie mają ukończonych 30 lat, Konto za Zero, Superkonto Oszczędne oraz Konto Pogodne utworzone z myślą o osobach, które ukończyły 60 rok życia.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.5/10 (4 votes cast)
Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy w PKO BP, 7.5 out of 10 based on 4 ratings
10 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Dywidenda za 2010 rok PKO BP – wypłata zysku dla akcjonariuszy

Od 2009 roku (według prospektu emisyjnego) Zarząd PKO BP zobligowany jest do rekomendacji Walnemu Zgromadzeniu podejmowanie decyzji dotyczących podziału zysku...

Zamknij