Przelew ekspresowy w MultiBankuLinki sponsorowane

MultiBank przygotował dla klientów indywidualnych i firmowych nową usługę, która polega na realizacji szybkich przelewów bankowych do 15 min. Standardowe przelewy bankowe uzależnione są od międzybankowych sesji księgowych i są zazwyczaj realizowane do 1 dnia. Dla większości z nas jest to zbyt długi okres oczekiwania. Mamy tu na myśli właścicieli firm, którzy są zobligowani do terminowych płatności skarbowych.

Klienci indywidualni również liczą się z czasem-często zapominamy o zapłaceniu raty kredytowej i chcemy szybko zrealizować internetowy zakup. Wszyscy klienci MultiBanku mogą korzystać z usługi ekspresowego przelewu poprzez wizytę w placówce, za pomocą internetowego systemu transakcyjnego i przez serwis telefoniczny- Multilinia. Multibank wykorzystał funkcjonalność systemu BlueCash firmy Blue Media SA. Dzięki zamianie jednego przelewu międzybankowego na dwa przelewy wewnątrzbankowe, możliwy jest szybki przekaz pieniężny pomiędzy rachunkami w różnych bankach. W ciągu jednego dnia można dokonać tylko jeden taki przelew na maksymalną kwotę 5 tysięcy złotych. Szczegółowa lista  rachunków bankowych na które realizowane są ekspresowe przelewy znajduje się na stronie internetowej MultiBanku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
5 maja 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Przelew ekspresowy w MultiBanku

    Multibank posiada bardzo drogi przelew ekspresowy, który przez internet jak wykonamy sami kosztuje jednorazowo 5zł, nie mówiąc o placówkach Maultibanku, gdzie w zależności od taryfy aż 15zł!!! W innych, np. Alior Banku taki przelew za usługę „ekspresową” kosztuję złotówkę.

    sas
    27 lipca 2011 o 12:06

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie do eKonta w mBanku

Nowe usługi dla klientów mBanku. Posiadacze eKonta w mBanku mają do dyspozycji nowe usługi w postaci trzech pakietów Assistance (Dom24h,...

Zamknij