Kredyt hipoteczny PolbankLinki sponsorowane

Banki prześcigają się w walce o klientów. Chcą ich do siebie przekonać dobrymi ofertami kredytów. Dlatego też i Polbank stawia na niższe marże, do tego 100% LTV w przypadku kredytów mieszkaniowych. Czy zmiany okażą się na tyle korzystne, że klienci zaczną walić do oddziałów drzwiami i oknami?!

Zmiany jakie w ofercie wprowadził Polbank objęły dwa najważniejsze parametry kredytów, czyli marżę oraz finansowanie 100% wartości nieruchomości. Marże zostały obniżone zarówno dla kredytów z PLN jak i tych zaciąganych w EUR. Zmiany wynoszą od 0,2 do 0,7 punktu procentowego.

Marżę kredytu można obniżyć w trojaki sposób:

1. obniżka o 1,5 pkt. proc. – jeśli klient skorzysta z Pakietu Bezpiecznego, tym samym regularnie będzie przelewał wynagrodzenie na konto w banku, do tego aktywnie korzystał z rachunku osobistego (co zakłada wykonanie co najmniej 3 transakcji kartą debetową w miesiącu), ponadto wykupi ubezpieczenie grupowe (na życie i nieruchomości), które oferuje Polbank,

2. obniżkę o 1,2 pkt. proc. – jeśli klient skorzysta z tzw. Pakietu Swobodnego, w ramach którego będzie przelewał regularnie swoje wynagrodzenie na konto w banku, aktywnie korzystał z rachunku osobistego, wykonywał transakcje Prestiżową Kartą Kredytową (minimum 3 w miesiącu).

3. obniżkę o 1 pkt. proc. – jeśli klient zadeklaruje przelewanie wynagrodzenia, przychodów na konto w Polbanku

Po obniżkach można uzyskać marżę kredytu już od 1,2% w PLN i od 1,3% w EUR. Co więcej Polbank przedłużył promocję ‚3×0’, która zwalnia klientów z dodatkowych opłat związanych z podpisanie umowy o kredyt mieszkaniowy – brak prowizji za udzielenie kredytu, brak pobieranej prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu oraz brak opłaty za czynności związane z wyceną nieruchomości.

Jak już wspominano, nie tylko marżą Polbank walczy o kredytobiorców, ale także wskaźnikiem LTV. Oferuje kredyt na 100% wartości nieruchomości. Maksymalna kwota kredytu bez wkładu własnego może wynieść 1 mln zł.

Analitycy Polbanku są zdania, że z uwagi na stabilną sytuację makroekonomiczną na tle innych rynków można spodziewać się wzrostu potrzeb mieszkaniowych, a tym samym zwiększonego zainteresowania kredytami hipotecznymi. Ponieważ na rynku panuje spora konkurencja, Polbank nie może ze swoją oferta pozostawać w tyle.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (3 votes cast)
Kredyt hipoteczny Polbank, 6.0 out of 10 based on 3 ratings
30 marca 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Kredyt hipoteczny Polbank

  Ciekawe jak ten wskaźnik LtV ma się do obecnej Rekomendacji S. Jestem ciekawy ile wkładu własnego wymaga obecnie Polbank. Jeśli ktoś korzystał z oferty hipotecznej w nowym roku to proszę o wyjaśnienie sprawy….

  bones
  4 stycznia 2012 o 15:00

  Czy ma ktoś kontakt do jakiegoś dobrego doradcy kredytowego Polbanku ? Chciałbym porozmawiać na przyjacielskiej stopie i dowiedzieć się co nieco. Bardzo powoli przymierzam się do budowy własnego domu i chciałbym znaleźć przyjazny kredyt. Najlepiej gdyby był to kredyt walutowy.

  Potrzebny kredyt
  5 stycznia 2012 o 22:14

  Przyłączam się do pytania powyżej. Wolałbym kogoś z polecenia niż osobę wydelegowaną przez bank „z przydziału”. Zamierzam kupić kawalerkę dla syna i szukam dobrej oferty, a słyszałem, że Polbank jest całkiem dobry.

  Franek S.
  23 maja 2012 o 10:01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Produkt strukturyzowany w DnB NORD – ‚NORD 4 aktiva’

DnB NORD umożliwia swoim klientom osiągnięcie jeszcze większych zysków. Tym razem dzięki wprowadzonej na rynek  ofercie o nazwie 'NORD 4...

Zamknij