Promocje dla posiadaczy kart płatniczych w Banku NordeaLinki sponsorowane

Klienci Nordea Banku mają do wyboru dwa rodzaje kart płatniczych. To znaczy w systemie płatniczym Visa i Master Card. Dla posiadaczy tych kart czekają dwa wiosenne konkursy: „Płac kartą Visa-loteria wiosenna” i „ 4 pory roku”. Wiosenne promocje potrwają do 30 czerwca 2011 roku.

Klienci będą nagradzani  za korzystanie z usług płatności bezgotówkowych. Aby wziąć udział w konkursie pod patronatem Visa, należy wykonać  przynajmniej jedną transakcje bezgotówkową ( przykładowo w sklepie internetowym , w odpowiednim terminalu handlowym, w banku jako usługę cash-back). Tak dokonaną operacje finansową należy zarejestrować w specjalnie przygotowanym systemie ( za pomocą strony internetowej www.visa.pl, Gadu-Gadu, SMS lub iPhone. W tym przypadku codziennie  są do wygrania przedpłacone karty Visa o nominale 1000 zł oraz ekspresy do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto. Raz w miesiącu klienci mają szansę na kartę przedpłaconą- 50 tysięcy złotych. W konkursie zorganizowanym przez firmę Master Card, klienci otrzymają zniżki na zakupy w sieciach restauracji Sphinx, w księgarniach MATRAS, w sklepach sportowych TREKKER i w salonach meblowych Black Red White-kupony promocyjne na zakupy dostępne są w placówkach bankowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Nowa definicja kredytu konsumenckiego

Nowelizacja ustawy o kredycie konsumenckim całkowicie zmienia oblicze tego produktu bankowego. Od 18 grudnia bieżącego roku mianem kredytu konsumenckiego będzie...

Zamknij