Promocja na terminale do kart płatniczych w PKO BPLinki sponsorowane

Prowadzisz firmę i chcesz zainstalować terminal? Skorzystaj z promocji w PKO Banku Polskim. Zamawiając takie urządzenie zostaniesz zwolniony z opłaty za prowadzenie rachunku Biznes Partner w ramach pakietu Debiut lub Rozwój przez trzy miesiące oraz rachunku pomocniczego w PLN lub walutach wymienialnych przez cały rok. Do tego brak opłat za kartę debetową przez okres 12 miesięcy.

Co zyskujesz zamawiają terminal w PKO Banku Polskim? Przede wszystkim możesz liczyć na zwiększenie się liczby klientów, większe bezpieczeństwo dokonywanych transakcji oraz atrakcyjny, bo nowoczesny wizerunek. Klienci mogą płacić kartą – a to nie lada wygoda.

Promocja realizowana jest w ramach programu ‚Kartą Visa zapłacisz wszędzie’, który ma na celu propagowanie płatności kartą w Polsce. Założeniem programu jest powstanie nowych placówek, gdzie będzie można zapłacić kartą – do 2015 roku ma ich być ponad 400 tys.

Warto wiedzieć, że terminale te obsługują wszystkie rodzaje kart, także te zbliżeniowe. Umożliwiają także skorzystanie z usługi Visa Cash Back.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Promocja na terminale do kart płatniczych w PKO BP, 8.0 out of 10 based on 1 rating
17 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Promocja na terminale do kart płatniczych w PKO BP

    Otwieram nad morzem dość duży lokal gastronomiczny. Będę potrzebował kilka terminali płatniczych. Oczywiście nie mam zamiaru przepłacać na różnych opłatach z tym związanych. Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre, tanie i co najważniejsze pewne rozwiązanie ?
    Jaki wybrać terminal płatniczy.

    Terminale płatnicze
    21 listopada 2012 o 13:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy bank udzieli nam informacji o kredytach zmarłej osoby?

Spadkiem określa się wszystkie prawa i obowiązki majątkowe osoby zmarłej. W momencie śmierci danej osoby spadek przechodzi na spadkobierców(dziedziczenie testamentowe...

Zamknij