Promocja dla posiadaczy kart kredytowych w Banku BPH – „Złap 10 000 zł”.Linki sponsorowane

Nowa promocja Banku BPH skierowana jest dla posiadaczy złotych i klasycznych kart kredytowych w systemie płatniczym MasterCard. Każdy kto w okresie od 16 maja do 31 sierpnia 2011 roku wykona co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe w punktach handlowo –usługowych, ma szanse na nagrodę główną w wysokości 10 tys. złotych.

Po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych, generujemy jedno zgłoszenie do konkursu ( każdy z zainteresowanych może dokonać nieograniczonej liczby zgłoszeń). Kolejnym warunkiem promocji jest wysłanie wiadomości tekstowej z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod numer 7178. Pytanie konkursowe dotyczy ilości monet jakie widzi klient na zdjęciu dostępnym na stronie www.zlap10000.bph.pl i na ulotkach w banku. Prawidłowy SMS konkursowy powinien zawierać następujące treści: słowo „karta”, ilość widzianych monet na ilustracji, ostatnie cztery cyfry numeru karty kredytowej. W konkursie mogą wziąć udział również nowi klienci banku, którzy w wyznaczonym okresie podpiszą umowę o kartę kredytową z Bankiem BPH.

Wysokość przyznawanych nagród pieniężnych w konkursie:

– nagroda I stopnia: 10 000 zł
– nagroda II stopnia: 20 nagród po 2500 zł
– nagroda III stopnia: 100 nagród po 500 zł

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
19 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Fundusze inwestycyjne w Lukas Banku

Fundusze to inwestycja o charakterze długoterminowym. Należą one do jednych z najbardziej zyskownych narzędzi na rynku pieniężnym. Wysokie stopy zwrotów...

Zamknij