Program SKO PKO Bank PolskiLinki sponsorowane

PKO Bank Polski od wielu lat prowadzi program, dzięki któremu młodzi ludzie mogą dowiedzieć się więcej o świecie finansów. Wszystkie treści przedstawiane sa im w sposób łatwy, prosty – tak, żeby mogli wszystkie zagadnienia zrozumieć. Od lutego do programu SKO, czyli Szkolnych Kas Oszczędności dołączył Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Skarżysku-Kamiennej.

Wszystkie placówki, które przystępują do programu otrzymują od Banku pakiety edukacyjne, które objęte są honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Materiały można wykorzystać do nauki dzieci autystycznych, a także tych z upośledzeniem umysłowym. Także one bowiem mogą zgłębić tajniki racjonalnego gospodarowania surowcami, pieniędzmi czy energią.

Bank jest otwarty na współpracę ze środowiskiem osób niepełnosprawnych intelektualnie. A Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Skarżysku-Kamiennej na każdym kroku stara się przygotować podopiecznych do życia w społeczeństwie, tym samym do racjonalnego gospodarowania pieniędzmi.

PKO Bank Polski chce dać możliwość edukacji jak największej ilości osób, także tym, którzy z różnych powodów mogą czuć się wykluczeni ze społeczeństwa.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
24 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyty online w Multibanku – gotówkowe, odnawialne, na karcie

Klienci MultiBanku, którzy aktywnie korzystają z jego usług mogą zawierać umowę na kredyt konsumpcyjny on-line. Nie muszą wcześniej podpisywać z...

Zamknij