Program „Zarabiam” w Alior Banku – do 14,9 procent na lokatachLinki sponsorowane

Alior Bank przygotował ciekawą propozycję dla aktywnych klientów. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy posiadają więcej produktów bankowych niż standardowy ROR. Klienci Alior Banku mają szansę na wyższe oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych poprzez korzystanie z dodatkowych produktów bankowych.

Do grupy produktów powiększających oprocentowanie lokat należą: karta kredytowa, rachunek brokerski, fundusze akcyjne i zrównoważone, ubezpieczenie inwestycyjne i produkty strukturyzowane. Możemy uzyskać dodatkowe 2 procent w skali roku na lokatach oraz na kontach oszczędnościowych, za każdy nowy produkt. Zatem oprocentowanie lokaty 2 letniej z dzienną kapitalizacją odsetek może wynieść nawet 14,9 proc. w skali roku-w przypadku gdy posiadamy wszystkie dodatkowe produkty w banku.

Program „Zarabiam” będzie obowiązywał od 1 czerwca 2011 r. do 31 lipca 2011 r. Wypracowane w programie odsetki będą przelewane co miesiąc na rachunek osobisty danego klienta. Oprocentowanie według którego bank wypłaca nam odsetki jest uzależnione od produktów, z jakich korzystaliśmy w poprzednim miesiącu.

Jakie warunki musi spełnić klient Alior Banku aby mógł skorzystać z promocji?

– deklaracja udziału w programie na stronie internetowej banku lub w wybranym oddziale
– należy posiadać ROR i kartę debetową
– minimalne miesięczne wpływy na konto w wysokości 2 tys. zł

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Sztuczki Public Relations i reklamy Polskich banków – aktorzy w reklamach

Banki w walce o klientów posiłkują się przede wszystkim działaniami z zakresu public relations. Instytucje te dostrzegły, iż klient powierzy...

Zamknij