Program „Rozwój na bank” w Banku HandlowymLinki sponsorowane

Bank Citi Handlowy znany jest na rynku z bogatej oferty szkoleniowej dla młodzieży. Coraz więcej osób wykazuje chęć uczestnictwa w letnich praktykach(10 zgłoszeń na jedno miejsce). W tegorocznym okresie letnim grupa ponad 200 studentów poznaje funkcjonowanie banku „od kuchni” i zdobywa pierwsze doświadczenie w bankowości. Kolejnym programem skierowanym do młodych ludzi jest inicjatywa „Rozwój na bank”.

Uczestnicy w ramach programu mogą liczyć na rozwój w 4 dziedzinach bankowości. Adresatami tego programu są studenci i absolwenci mogący się związać z bankiem na minimum 2 lata. Program realizowany jest w systemie rotacyjnym: co pół roku zmiana obszaru bankowości; także migracje między miastami i krajami. Proces rekrutacyjny do „Rozwoju na bank” jest długotrwały i wymagający. Na początku przeprowadzana jest selekcja aplikacji. Następnie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna, testy psychometryczne i sesja Asessment Centre. Aktualnie bank prowadzi rekrutacje do obszaru Operacji i Technologii, który umożliwia rozwój w zakresie najnowocześniejszych systemów informatycznych. Więcej informacji o programie „Rozwój na bank” znajduje się na stronie internetowej Banku Handlowego.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jakie banki w Polsce są na sprzedaż – oferta sprzedaży Kommunalkredit Bank Polska

Kommunalkredit Bank Polska jest mało znaną instytucją finansową w Polsce. Specjalnością tego banku jest obsługa samorządów oraz finansowanie inwestycji infrastrukturalnych....

Zamknij