Produkt strukturyzowany w DnB NORD – ‚NORD 4 aktiva’Linki sponsorowane

DnB NORD umożliwia swoim klientom osiągnięcie jeszcze większych zysków. Tym razem dzięki wprowadzonej na rynek  ofercie o nazwie ‚NORD 4 aktiva’. Jest to produkt strukturyzowany, grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie, dzięki któremu można uzyskać premię w wysokości 24-36% w ciągu trzech lat. Minimalny wkład wynosi 5 tys. zł.

Co więcej – osoby, które będą chciały skorzystać z produktu strukturyzowanego mogą założyć także lokatę na trzy miesiące, której oprocentowanie jest równe 8% w skali roku. Minimalna kwota lokaty wynosi 5 tys. zł, maksymalna może stanowić  równowartość kwoty ulokowanej w ‚NORD 4 aktiva’.

Produkt ‚NORD 4 aktiva’ oparty został na notowaniach surowców takich jak kawa, kukurydza, cukier i soja. W czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej (36 miesięcy) co pół roku dokonywane będą odczyty wartości poszczególnych surowców. Jeśli podczas nich, za każdym razem, będą one wynosiłu powyżej 88% ceny początkowej naliczona zostanie premia w wysokości od 4-6%. Suma naliczonych premii zostanie wypłacona po zakończeniu ochrony ubezpieczeniowej. Maksymalnie może ona tym samym wynieść 24-36%.

Jeśli cena początkowa wszystkich surowców ani razu nie przekroczy 88% ceny początkowej klient otrzyma zwrot zainwestowanego kapitału (100%).

Ubezpieczenie ‚NORD 4 aktiva’ zostało przygotowane we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie MetLife. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z oferty banku nie zapłaci podatku od zysków kapitałowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Które banki płacą za polecenie oferty

Instytucje finansowe sięgają po różne strategie marketingowe. Sektor bankowy jest bardzo trudnym i konkurencyjnych rynkiem-z racji ilości podmiotów oferujących usługi...

Zamknij