Premia za polecenie konta firmowego w Kredyt BankuLinki sponsorowane

Kredyt Bank zaproponował posiadaczom rachunku firmowego ciekawy program rekomendacyjny pod tytułem „Ekstrakonto łączy – Przedsiębiorcy”- Member gets Member. Cała promocja polega na tym, że klienci Kredyt Banku za skuteczne polecenie konta firmowego mogą otrzymać 50 zł premii pieniężnej. Za skuteczną rekomendacje konta bank rozumie sytuacje, w której dojdzie do podpisania umowy z nowym klientem. Maksymalnie można polecić 15 osób. Zatem jeden klient ma możliwość pozyskania dodatkowych środków pieniężnych w wysokości 750 zł.

Akcja rekomendacji konta sprawdziła się doskonale w przypadku indywidualnych klientów. Zarząd banku ma nadzieje na powtórzenie sukcesu w zakresie rachunków firmowych. Nowy klient zostanie także obdarzony niespodzianką 50 złotową. Musi jedynie korzystać aktywnie z rachunku i wpłacić na konto co najmniej 2500 złotych.  Żeby wziąć udział w promocji, należy poprosić o specjalny kupon w najbliższej placówce Kredyt Banku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 października 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Karta zbliżeniowa VISA payWave w ING

W ING będzie można płacić kartą zbliżeniową VISA payWave. Co ciekawe wszystkie karty debetowe wydawane przez bank umożliwiają dokonywanie płatności...

Zamknij