Praktyki letnie w banku Citi Handlowym – rekordowa liczba zgłoszeńLinki sponsorowane

Zakończył się proces zgłaszania na praktyki letnie w Citi Handlowym. Tegoroczny nabór przyniósł rekordową liczbę zgłoszeń. Zgłosiło się dwa tysiące młodych ludzi, a bank mógł zaoferować tylko 200 miejsc. Praktyki letnie to doskonała okazja dla osób planujących karierę w bankowości. Praktyki trwają 11 tygodni.

Przyszli bankowcy będą skonfrontowani z rzeczywistym środowiskiem pracy, które wymaga kreatywności, swobodnego kontaktu z ludźmi, opanowania, radzenia sobie ze stresem oraz umiejętności realizowania indywidualnych planów sprzedaży. Wybrane osoby mogą sprawdzić swoje siły w sektorze Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, Bankowości Detalicznej, Zarządzania Ryzykiem lub Operacji i Technologii. Program praktyk dla studentów to również korzyść dla Citi Handlowego. Bowiem bank ma szansę na wstępną weryfikacje potencjalnych pracowników. Studenci wykazują duże zainteresowanie praktykami w tej instytucji finansowej, ponieważ Bank Handlowy należy do grona najlepszych pracodawców w Polsce. Świadczy o tym zdobyty przez bank certyfikat „Top Employers Polska 2011”. Citi Handlowy otrzymał wyróżnienie w kategoriach: „Świadczenia dodatkowe i warunki pracy”, „Szkolenia i rozwój” oraz „Rozwój kariery zawodowej”.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Złoto Inwestorów – Lokata strukturyzowana w złoto w PKO BP

PKO BP po raz kolejny oferuje klientom produkt inwestycyjny oparty o znane aktywo- złoto. Lokata ustrukturyzowana o której mowa jest...

Zamknij