W jakim banku można dostać pożyczki pod weksel – pieniądze w Alior Bank

Alior Bank to kolejny bank, który przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę świąteczną. Świąteczna pożyczka skierowana jest zarówno do dotychczasowych klientów banku jak i nowych klientów. Pożyczka jest udzielana bez dodatkowych poręczeń. Jedynym zabezpieczeniem jest weksel. Pożyczka udzielana jest bez prowizji za jej udzielenie. Alior Bank gwarantuje, że koszty pożyczki nie powinny przekroczyć 22 zł za każde 1000 zł pożyczki.

Pożyczka bardzo szybko trafia do pożyczkobiorcy. Pieniądze są wypłacane jeszcze tego samego dnia na konto bankowe. Nawet 150 tysięcy złotych można pożyczyć bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń. Ratę możną ograniczyć do minimum dzięki wydłużeniu spłaty pożyczki. Spłata pożyczki może maksymalnie wynosić 10 lat. W razie tymczasowych problemów finansowych klient może ubiegać się o wakacje kredytowe. Wakacje przysługują na maksymalny okres 3 miesięcy. Dzięki pożyczce klient może również skonsolidować wszystkie swoje kredyty i spłacać je w postaci jednej raty.

Alior Bank akceptuje bardzo różne źródła dochodu. Umowa zlecenia oraz umowę o dzieło bank akceptuje na równie jak umowę o pracę. Jeśli dochody pożyczkobiorcy są zbyt niskie wówczas może przystąpić do umowy pożyczki z 3 innymi osobami. Ponadto jeśli klient poleci pożyczkę lub inny produkt finansowy banku może w nagrodę otrzymać premię. Ażeby skorzystać z programu rekomendacyjnego należy wejść na stronie banku.

Parametry pożyczki są bardzo korzystne. Klient płaci za każde pożyczone 1000 zł, 22 zł. Bank nie pobiera żadnej prowizji za udzielenie pożyczki. Pożyczka udzielana jest bez poręczeń a środki z pożyczki przelewane są od razu bezpośrednio na konto klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
W jakim banku można dostać pożyczki pod weksel - pieniądze w Alior Bank, 8.0 out of 10 based on 2 ratings

One Reply to “W jakim banku można dostać pożyczki pod weksel – pieniądze w Alior Bank”

  1. Najważniejsze są zawsze czytelne warunki umowy. Mam nadzieję, że te 22 zł od tysiąca to rzeczywisty koszt, a nie jakiś ułamek tego, co trzeba dopłacać, sprytnie wciśnięty pomiędzy inne ukryte opłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv