Powiadomienia SMS w Meritum BankLinki sponsorowane

Od początku istnienia Meritum Bank w działalności stawia na łatwe i użyteczne rozwiązania. Tak aby klienci w prosty sposób przy jednoczesnym użyciu najnowocześniejszych technologii mogli zarządzać własnymi finansami. W czerwcu bieżącego roku Meritum Bank wdrożył kompleksową usługę powiadomień SMS-owych i mailowych. Od tej pory klienci mogą na bieżąco sprawdzać stan konta, terminy płatności rachunków, okres zapadalności lokat, wpłaty i wypłaty na koncie, raty kredytowe itp. Co więcej dostęp do tych informacji nie jest uwarunkowany zalogowaniem się do systemu bankowości internetowej- wystarczy telefon komórkowy.

Zatem jest to usługa dostępna dla szerokiego grona klientów: zarówno indywidualnych jak i firmowych. W Polsce telefony komórkowe od dawna są stałym elementem wyposażenia każdego z nas. Świadczą o tym statystyki: ok. 47 milionów telefonów komórkowych jest w naszym kraju, a Polak średnio w dniu wysyła 6 SMS-ów. Właśnie to sprawiło, że tym kanałem komunikacji Meritum Bank szczególnie zainteresował się podczas przygotowywania systemu powiadamiania. Usługa powiadamiania dostępna jest w abonamencie lub w formie pojedynczego SMS-a. Wszystko zależy od zdefiniowania naszych potrzeb. Podsumowując nowa usługa powiadamiania w Meritum Banku zwiększa bezpieczeństwo naszych finansów poprzez ciągłe monitorowanie aktywności na rachunku osobistym.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
11 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Zarabianie na kursach walut – platforma Alior Trader

Rynek walutowy należy do największych rynków na świecie. Dzienne obroty na rynku walutowym osiągają nawet 4 biliony dolarów. Jest to...

Zamknij