Pocztowa Karta Kredytowa – dobrze zarabiająca zbliżeniowa Visa payWaveLinki sponsorowane

W zestawieniu kart kredytowych, które użytkownikom przynoszą zyski znalazła się Pocztowa Karta Kredytowa. Zdobyła ona w rankingu przygotowanych przez serwis Money.pl 74 punkty. Zwycięska miała zaledwie punkt więcej.

Ranking przyznawał kartom punkty nie tylko za korzyści wynikające z ich posiadania, ale i zwrot wydanych pieniędzy, długość okresy bezodsetkowego, oprocentowanie, plan ratalny, koszt obsługi.

W przypadku Pocztowej Karty Kredytowej limit wynosi od 500 zł do 5 tys. zł. Klienci posiadający kartę nie płacą za jej wydanie, a za korzystanie z niej zmuszeni sa ponieść opłatę w wysokości 4 zł miesięcznie.

Do tego o terminie spłaty karty bank przypomina na 3 dni przed jego upływem wysyłając SMS-a. Warto wiedzieć, że okres bezodsetkowy wynosi 35 dni.

Pocztowa Karta Kredytowa ma wbudowaną technologię zbliżeniową Visa payWave, co jest udogodnieniem podczas codziennych zakupów. O ową kartę można wnioskować w placówkach Banku Pocztowego oraz za pośrednictwem infolinii i Internetu.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Rachunek dla firm Volkswagen Bank Polska SA

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku Volkswagen Bank Polska S.A. Jest to produkt bankowy dedykowany dla firm -...

Zamknij