Platforma edukacyjna FM Bank na Fecebook – „Ja i Mój Biznes”Linki sponsorowane

Facebook zdominował już wszystkie dziedziny życia. Prawie każdy ma swój profil na tym portalu, ale znajdziemy tam także profile zespołów, różnych firm, a nawet banków. I chociaż większość banków ma swoje profile, to niewiele z nich posiada fora, ponieważ klienci zwykle wypisują na nich tylko zażalenia. Na forum jak dotąd zdecydował się tylko mBank i ING.

Ostatnio jeden z banków  a mianowicie FM Bank stworzył platformę edukacyjną, aby w ten sposób bardziej się rozreklamować i przyciągnąć do siebie więcej klientów. Nazywa się ona „Ja i Mój Biznes” i jest skierowana do przedstawicieli małego biznesu i właścicieli firm oraz do tych, którzy zamierzają założyć własną działalność gospodarczą.

Ponadto platforma prowadzi facebookowy konkurs z wiedzy o gospodarce i finansach dla osób z własną działalność gospodarczą, a można w nim wygrać szkolenie z wykorzystania Social Media w biznesie, czytnik e-booków Amazon Kindle 3G oraz lot szybowcem i jazdę jeepem 4×4.

Bank FM Bank twierdzi, że zależy mu tylko na promocji w social media i nie wie ile dzięki temu zdobędzie klientów. Ale ważne, że pojawił się w świadomości użytkowników.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
Platforma edukacyjna FM Bank na Fecebook - „Ja i Mój Biznes”, 5.0 out of 10 based on 1 rating
10 lutego 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Platforma edukacyjna FM Bank na Fecebook – „Ja i Mój Biznes”

    FM Bank to nadal były Fundusz Mikro – wyżsi od tamtej pory nie urośli! Konkurencja daje swoim klientom taką automatykę zakładania lokat, jakby byli klientami banku (dziś wpłata, dziś potwierdzenie otwarcia). Natomiast FM Bank otwiera lokatę „najpóźniej w 24 godziny po zaksięgowaniu wpłaty”. Ale czas od wpłaty do zaksięgowania nie został okreslony i może wynosić nawet parę dni. Czyli FM Bank zarabia przez ten czas na nieuruchomionej lokacie – ?! I to jest dobry sposób na pojawienie się „w świadomości uzytkowników”? Jamais!

    Cheval
    16 lutego 2011 o 12:31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt inwestycyjny dla firm ING Bank Śląski

Informacje i opinie o kredytach inwestycyjnych dla firm w banku ING Bank Śląski Głównym miernikiem wzrostu gospodarczego jest Produkt Krajowy...

Zamknij