Plan systematycznego oszczędzania – oferta Getin BankuLinki sponsorowane

Chcąc oszczędzać pieniądze należy przede wszystkim otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie w wysokości pozwalającej na systematyczne odkładanie pewnych kwot pieniężnych. Drugą sprawą jest to czy posiadamy motywację i silną wole do regularnego odkładania pieniędzy. Getin Bank wprowadził do oferty produkt ułatwiający klientom oszczędzanie.

Produkt, o którym mowa to Plan Systematycznego Oszczędzania „Skuteczne Oszczędzanie”. Oferta ta jest skierowana do osób planujących regularne oszczędzanie w perspektywie 10 lat. Na początku inwestycji musimy zadeklarować kwotę jaką chcemy uzyskać po 10 latach. Następnie pracownik banku pomoże w ustaleniu miesięcznej kwoty wpłaty. Plan oszczędzania jest tak skonstruowany, że nie wymaga od klientów opłacania wysokiej składki inicjującej. Dzięki temu jest dostosowany prawie do każdego profilu klienta. W ramach planu oszczędzania Getin Bank przygotował następujące modele inwestycyjne: Stabilnego Wzrostu, Dynamiczny oraz Fundusz Skarbowy. Wszystkie portfele zarządzane są przez specjalistów z Noble Funds TFI. Fundusze są tak dobierane przy przynieść maksymalny zysk przy zachowaniu minimalnego ryzyka inwestycyjnego. Klient może przenosić środki między portfelami 24 razy w roku.

Plan systematycznego oszczędzania-główne cechy:

-10 letni okres inwestycji
-różne modele portfeli inwestycyjnych
-minimalna miesięczna składka 100 zł
-możliwość obniżenia składki miesięcznej do 50 procent: do odwołania
-zyski po określonym czasie
-można przenosić środki pieniężne pomiędzy portfelami 24 razy w roku
-niska opłata inicjacyjna

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
3 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Gdzie dostanę kredyt na spłatę komornika – chwilówka online w ViaSms

Bardzo wielu naszych rodaków ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań-głównie chodzi o standardowe kredyty gotówkowe. Brak podjęcia jakichkolwiek czynności w...

Zamknij