Plan Systematycznego Oszczędzania DnB Nord – inwestycja w przyszłość dzieckaLinki sponsorowane

Bank DnB Nord przygotował ciekawy produkt inwestycyjny oparty na subfunduszach Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. Bank umożliwia rodzicom, dziadkom oszczędzanie środków pieniężnych mając na uwadze przyszłe wydatki dzieci lub wnuków.

Dziecko wchodząc w dorosłe życie potrzebuje pieniędzy na studia, samochód, pierwsze mieszkanie. Z planu inwestycyjnego mogą skorzystać, także osoby pomnażające kapitał dla siebie. Bank proponuje trzy okresy oszczędzania(5,10 i 15 lat) i dziewięć subfunduszy zróżnicowanych pod względem ryzyka, a co za tym idzie potencjału zysku. W przypadku Planu Systematycznego Oszczędzania 5-10-15 Start minimalna miesięczna składka wynosi 100 zł. Dodatkowo każdy kto oszczędza z planem inwestycyjnym, może liczyć na 30 procentowe zniżki w ramach opłat manipulacyjnych w funduszach. Posiadacz Planu Systematycznego Oszczędzania ma możliwość zmiany co pół roku jednostek uczestnictwa w funduszu-taka zmiana zwolniona jest z podatku Belki.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Plan Systematycznego Oszczędzania DnB Nord - inwestycja w przyszłość dziecka, 1.0 out of 10 based on 1 rating
27 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyty online w Multibanku – gotówkowe, odnawialne, na karcie

Klienci MultiBanku, którzy aktywnie korzystają z jego usług mogą zawierać umowę na kredyt konsumpcyjny on-line. Nie muszą wcześniej podpisywać z...

Zamknij