PayByNet w Alior Banku – system płatności internetowychLinki sponsorowane

Operatorem systemu płatności internetowych PayByNet jest Krajowa Izba Rozliczeniowa. Wartością dodaną tego sytemu jest to, że realizacja przelewu odbywa się bez udziału pośredników. Środki pieniężne przesyłane są na rachunek odbiorcy w pełnej kwocie-to znaczy bez naliczonej prowizji. Tutaj rozliczenie z operatorem następuje na koniec miesiąca. Podczas realizacji przelewu w systemie PayByNet w polu odbiorcy widnieje konkretny(ostateczny odbiorca)-daje to pewność, że pieniądze trafią na właściwe konto. Od tej pory klienci Alior Banku mogą dokonywać płatności za zakupy w sklepach internetowych i w e-urzędzie.

Sprawdź co oferuje konto w alior bank

Wymiana informacji w systemie odbywa się on-line przez 24 godziny na dobę, a przelewy są realizowane w ramach sesji ELIXIR. System PayByNet funkcjonuje w ponad 300 sklepach internetowych np. Merlin.pl, mixmedia.pl, torres.pl oraz w wielu jednostkach administracji publicznej np. Urząd Miasta Stołecznego Warszawa i Urząd Miasta Krakowa. Alior Bank w ostatnim czasie wprowadził także inne udogodnienia:
potwierdzenie umowy przelewem bez kuriera
przelewy natychmiastowe
market ubezpieczeniowy
Program Rekomendacyjny
bieżące zmiany systemu bankowości internetowej np. udogodnienia dla niewidomych

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
PayByNet w Alior Banku - system płatności internetowych, 8.3 out of 10 based on 3 ratings
28 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o PayByNet w Alior Banku – system płatności internetowych

    Fajne rozwiązanie. Dobrze że pojawiają się kolejne ułatwienia mające na celu szybszą i sprawniejszą obsługę płatności, a do tego redukują koszty.

    Baśka
    5 czerwca 2012 o 10:58

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto bankowe dla osób bez ślubu – rachunek dla par

Obecnie banki w swojej ofercie mają już kredyty dla par, polisy ubezpieczeniowe dla par. Niestety nie doczekaliśmy jeszcze zbyt wiele...

Zamknij