Oprocentowanie lokat w Kredyt BankuLinki sponsorowane

Kredyt Bank podniósł oprocentowanie lokat internetowych. Tym razem więcej zarobimy na lokatach eConstans 4 i 5 miesięcznych-bank podwyższył ich oprocentowanie do 5 procent netto. Wcześniej 1 lipca bieżącego roku podwyższeniu oprocentowania uległo Konto Oszczędnościowe Maximus(oprocentowanie od 4,9 proc. do 5,3 proc.). Jeśli chodzi o depozyty internetowe w Kredyt Banku to charakteryzują się one dzienną kapitalizacją odsetek i są zwolnione z podatku Belki.

W placówce banku można otworzyć 5 Lokat eConstans natomiast za pośrednictwem bankowości internetowej dowolną ilość. Oferta depozytowa Kredyt Banku nie kończy się na wyżej wymienionych produktach. Osoby o umiarkowanych skłonnościach do ponoszenia ryzyka mogą skorzystać z lokat strukturyzowanych np. półroczna lokata strukturyzowana z oprocentowaniem ponad 8 proc. w skali roku. Klienci oczekujący większego dostępu do nagromadzonych oszczędności mają do dyspozycji 3 konta oszczędnościowe.

Lokaty eConstans(oprocentowanie):

-2 miesięczne: oprocentowanie 4,86%
-3 miesięczne: oprocentowanie 4,86%
-4 miesięczne:oprocentowanie 5 %
-5 miesięczne: oprocentowanie 5 %

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Prawdziwa pożyczka konsolidacyjna kilku chwilówek

Pożyczki internetowe typu chwilówki to naprawdę wygodne i dostosowane do dzisiejszych realiów rozwiązanie. Idealne dla ludzi potrzebujących w nagłej potrzebie...

Zamknij