Oficjalni sponsorzy Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – Grupa BPSLinki sponsorowane

Bank Polskiej Spółdzielczości został 30 września 2011 roku kolejnym sponsorem naszej kadry narodowej w piłce nożnej. Umowa będzie obowiązywać w latach 2011-2014. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej w Hotelu Sheraton w Warszawie, na której podpisywana był umowa sponsorska brali udział: Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości-Mirosław Potulski, Prezes PZPN-Grzegorz Lato, Prezes Sportfive Sp. z o.o.-Andrzej Placzyński, Prezes Rady Nadzorczej Banku BPS S.A- Wojciech Kulak, Prezes Rady Zrzeszenia Banku BPS S.A-Edward Biernacki oraz Wiceprezesi Zarządu Banku BPS S.A- Krzysztof Jagielski oraz Piotr Pokropek. Całą konferencję prowadził Rzecznik Prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska.

Sport to dziedzina życia, która budzi emocje, ducha rywalizacji oraz pozytywne postawy. Dlatego Bank BPS zajął się właśnie sponsoringiem sportowym. Piłka nożna cieszy się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, pomimo znikomych sukcesów polskich piłkarzy na arenie międzynarodowej. Polscy kibice kochają swoją drużynę nawet po dotkliwej porażce. Zatem ten projekt sponsoringowy ma duże szanse na odniesienie sukcesu. Niewątpliwie marka Banku Polskiej Spółdzielczości zyska na wartości, gdyż w przyszłym roku odbędą się w Polsce i na Ukrainie Piłkarskie Mistrzostwa Europy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Oficjalni sponsorzy Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej - Grupa BPS, 9.0 out of 10 based on 1 rating
1 września 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Oficjalni sponsorzy Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – Grupa BPS

  To że sponsorują reprezentację, o niczym nie świadczy. Ciekawa jestem rzetelnych opinii na temat tego banku, bo ostatnio jakimś cudem znaleźli mój numer telefonu i oferowali mi kredyt, a nie chciałabym kupować kota w worku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym bankiem?

  Krysia
  29 maja 2012 o 10:17

  Chciałoby się powiedzieć: jaka reprezentacja, taki sponsor… 🙂 Mam nadzieję, że w tym przypadku jest nieco inaczej, bo właśnie założyłem lokatę w tym banku.

  Pele
  29 maja 2012 o 10:25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
CitiService – obsługa klientów korporacyjnych w Banku Handlowym

Od 16 lat w Banku Handlowym działa komórka zajmująca się obsługą klienta korporacyjnego. Departament Obsługi Klienta o którym mowa to...

Zamknij