Odkładanie pieniędzy na przyszłość w MultibankuLinki sponsorowane

Większość Polaków wie, że warto oszczędzać, jednak tylko niewielki odsetek społeczeństwa rzeczywiście to robi. Pozostali nie wiedzą na jaka ofertę się zdecydować lub nie ufają bankom. Może warto to zmienić i przyjrzeć się nowym produktom bankowym.

Ostatnio MultiBank wprowadził nowy produkt oszczędnościowo-inwestycyjny, który polega na tym, że  klient wpłaca składki o określonej wysokości i częstotliwości, a wypłaty może dokonać w dowolnym momencie. Można wpłacać pieniądze do miesiąc, kwartał, pół roku lub rok a także w dowolnym momencie może dodatkowo zasilić konto dowolna kwotą. Warto dodać, że miesięczna składka musi wynosić minimum 400 zł.

Pieniądze wpłacane przez klienta są lokowane są w fundusz inwestycyjny APF, czyli Aktywny Portfel Funduszy, a całkowite dochody z tego tytułu zależne są od dochodów osiąganych przez APF. Produkt ten jest funkcjonuje jako ubezpieczenie a w  przypadku śmierci klienta osoby wskazane do otrzymania funduszy są zwolnione z podatku od zysków kapitałowych oraz podatku od spadków i darowizn.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
15 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Odkładanie pieniędzy na przyszłość w Multibanku

    Nie polecam.Wyjątkowy fundusz do wyciągania pieniędzy.Lepiej trzymać w skarpecie,niż utrzywywać całkowicie miernych ludzi zarządzających tym portfelem.
    „naiwny”

    wlodek
    17 grudnia 2011 o 02:46

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ile wynosi marża kredytu hipotecznego w euro?

Sytuacja w Strefie Euro nie ułatwia bankom pozyskiwanie walut na kredyty hipoteczne we wspólnej walucie europejskiej. Tak samo jak w...

Zamknij