Oddziały Banku BNP Paribas – zmiana wizerunku i wystroju placówekLinki sponsorowane

Do końca tego roku BNP Paribas chce uruchomić 30 nowych placówek. Będą to placówki bankowe urządzone według nowego modelu, który zakłada ujednolicenie kolorystyki, aranżacji, wykończenia i funkcjonalności. . Pilotażowy oddział tego typu powstał w Warszawie na ulicy Puławskiej. Można w nim znaleźć stanowiska doradcze, stanowiska doradczo-transakcyjne, pokój obsługi klienta, bankomat, strefę 24 oraz wpłatomat lub wrzutnię nocną. BNP Paribas zdecydował się na zmianę wizerunku oddziałów bankowych pomimo faktu, iż ludzie powoli odchodzą od tradycyjnej-stacjonarnej obsługi bankowej i zwracają się ku bankowości internetowej.

Według Dyrektora Pionu Nieruchomości i Administracji w BNP Paribas Doroty Blaschke nowe placówki to połączenie funkcjonalności z nowoczesnością. Zapewniony komfort w oddziałach bankowych odczują zarówno klienci jak i pracownicy. Przypomnijmy, iż bank ten działa od maja pod inną nazwą BNP Paribas Bank Polska SA-z nazwy zniknął człon „Fortis”. Wcześniej w ramach rebrandingu ujednolicono zewnętrzne oznakowanie wszystkich placówek w Polsce.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
20 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Faktoring w BRE Bank – kupno Polfactor i Transfinance

Grupa BRE zamierza uporządkować swoją działalność i skoncentrować na operacjach w Polsce oraz Czechach. Dlatego też stanie się wyłącznym właścicielem...

Zamknij