Obsługa klientów zamożnych w Pekao S.A.Linki sponsorowane

Bank Pekao S.A. wprowadza nową usługę dla klientów zamożnych. Oferuje im bowiem wyjątkowy sposób planowania swoich finansów. Do dyspozycji klientów są przeszkoleni doradcy. Już ponad 700 pracowników banku przeszło specjalny program szkoleniowy, zdobyło umiejętności potrzebne do obsługi klientów zamożnych nowym narzędziem jakim jest Nawigator Inwestycyjny.

Klienci zamożni to tacy, których miesięczny dochód netto wynosi ponad 5 tys.zł (bank podwyższa ową wartość do 7,5 tys. zł). Szacuje się, że w Polsce jest to grupa ponad 2 milionów osób. Są to klienci bardzo wymagający, którzy oczekują od banku, że też zapewni im odpowiednie wsparcie, tak żeby mogli z powodzeniem pomnażać swoje oszczędności.

Dlatego też Pekao przeszkolił doradców osobistych, tak żeby mogli prowadzić rozmowy z klientami zamożnymi. Do tego opracował narzędzie, jakim jest Nawigator Inwestycyjny. Odbyło się już ponad 10 tys. takich spotkań i jak pokazują wyniki badań tej formuły aż 95% klientów było zadowolonych, 85% z nich było skłonnych zarekomendować taką formę rozmowy o inwestycjach znajomym, rodzinie.

Jak wygląda takie spotkanie? Otóż doradca przy pomocy Nawigatora Inwestycji przeprowadza klienta przez cztery etapy, jakimi są: po pierwsze analiza sytuacji finansowej, następnie analiza celów inwestycji, wybór odpowiedniej strategii i na koniec także produktów, które ową strategię realizują. W międzyczasie klient na ekranie monitora może śledzić symulacje możliwych scenariuszy dotyczących zachowania się jego inwestycji.

Pekao w chwili obecnej obsługuje ponad 400 tys. zamożnych klientów, a wyspecjalizowaną obsługę owej grupy prowadzi w przeszło 360 placówkach.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Obsługa klientów zamożnych w Pekao S.A., 8.0 out of 10 based on 1 rating
22 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Obsługa klientów zamożnych w Pekao S.A.

    Stek bzdur.Kompletne kłamstwa.Doradcy i opiekunowie kont(klientow) w Pekao S.A. nie mają zielonego pojęcia o analityce finansowej.Zero kompetencji i wiedzy o rynkach finansowych.To kompletni ignoranci.Nie wolno im powierzać swoich pieniędzy.Jestem wieloletnim klientem tego banku i wiem coś o tym.Zamierzam zmienić bank.Z poważaniem

    Pekao S.A.
    12 sierpnia 2011 o 06:54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt hipoteczny Fiolet PDK SA

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w Fiolet PDK S.A. W Polsce najczęściej wybieranym przez społeczeństwo kredytem jest kredyt gotówkowy...

Zamknij