Obsługa klientów mBanku w placówkach MultiBankuLinki sponsorowane

Posiadacze kont osobistych w mBanku mają do dyspozycji 245 maszyn depozytowych oraz ponad 4,4 tysiące bankomatów na terenie naszego kraju. Dodatkowo klienci detalicznej części BRE Banku mogą dokonywać wpłat pieniężnych w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

Kolejną częścią Pionu Bankowości Detalicznej BRE Banku jest MultiBank, który jest uzupełnieniem modelu obsługi klientów mBanku. Zarządzanie pieniędzmi w wirtualnym mBanku ogranicza się do serwisu internetowego oraz telefonicznych kanałów dostępu. MBank nie posiada sieci własnych oddziałów, tylko Centra Finansowe i Kioski( w nich można urzeczywistniać formalności związane z produktami bankowymi). MultiBank postanowił oddać  4 łódzkie placówki  do dyspozycji klientom mBanku.

Po programie pilotażowym, 72 placówki z całego kraju będą przyjmowały klientów mBanku. Paweł Kucharski ( Dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej BRE Banku ) stwierdził, iż bank wyszedł naprzeciw klientom 1 w Polsce banku wirtualnego , którzy na co dzień zdani są na samodzielną obsługę w Internecie. Od 16 maja 2011 roku posiadacze kont w mBanku mogą wpłacać i wypłacać gotówkę w wybranych placówkach Multibanku)- jednorazowe minimalne wpłaty 10 tys. zł, 500 EUR, 500 USD; jednorazowe minimalne wypłaty 20 tys. zł, 500 EUR, 500 USD. Należy pamiętać o wcześniejszym zaawizowaniu wypłaty.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
PKO BP mecenasem X Tygodnia Czytania Dzieciom

„Cała Polska czyta dzieciom” to akcja społeczno-reklamowa, którą zapoczątkowała w 2001 roku Fundacja ABCXXI. W czerwcu 2001 roku akcję promował...

Zamknij