Obligacje SK Banku – debiut na GPW 28 lipiec 2011Linki sponsorowane

SK Bank należy grupy największych banków spółdzielczych w naszym kraju. Misją banku jest wspieranie rzemiosła i rolnictwa. SK Bank od 20 lat sukcesywnie rozwija się, a jego oferta usług finansowych może śmiało konkurować z banami komercyjnymi. O sile tej instytucji świadczy fakt, iż przetrwała II Wojnę Światową i trudny powojenny okres.

Realizowana przez bank strategia rozwoju zostanie wsparta przez emisję obligacji. SK Bank chce pozyskać środki finansowe z rynku w celu podwyższenia funduszy własnych. Jest to także zwrot w kierunku klientów wykazujących zapotrzebowanie na długoterminowe instrumenty finansowe. Niewątpliwie emisja papierów wartościowych przyczyni się do dalszego rozwoju banku pod względem obsługi klientów, stabilności środków finansowania, konkurencyjności świadczonych usług bankowych. Wartość pierwszej emisji obligacji to 10 mln złotych. Debiut notowań nastąpi 28 lipca 2011 roku o godzinie 10.30 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Credit Agricole polisolokaty

Banki zastanawiają się czy znane znam już polisolokaty godnie zastąpią lokaty jednodniowe z dzienną kapitalizacją odsetek. Klientów w polisolokatach odstrasza...

Zamknij