Numer telefonu do blokowania kart kredytowych – przetargLinki sponsorowane

Do publicznej wiadomości została podana informacja o numerze telefonu, pod którym będzie można zablokować karty płatnicze. Jest to wygodne rozwiązanie, bowiem dziś każdy w przypadku kradzieży karty czy jej zgubienia musi ją zablokować pod numerem danego banku, po zmianach działać będzie jeden numer.
Projekt już jest, tak samo zresztą jak uchwała Rady Wydawców Kart Bankowych oraz uchwała zarządu Związku Banków Polskich, do tego wiadomo jak działać będzie system. Tym samym teraz pozostaje już tylko wybór podmiotu, który ów system zbuduje.

W ciągu 14 dni ma ruszyć przetarg. Już wiadomo, że decyzja nie będzie, łatwa, jednakże na rynku nie ma wielu konkurentów. Niewiele jest bowiem firm, które takie systemy dostarczają.

Już dziś wiadomo, że klient, który będzie dzwonił, żeby zablokować kartę będzie musiał przebrnąć przez contact center, czyli automatyczne wybieranie głosowe, następnie otrzyma zapytanie o to z jakiego banku pochodzi karta i zostanie przekierowany do banku.

Przypomnijmy, że w kwietniu zostały zerwane rozmowy z  Telekomunikacją Polską dotyczące uruchomienia jednego numeru telefonu, pod którym będzie można zablokować karty płatnicze z powodu wygórowanych żądań TP. Cena nie była do zaakceptowania przez Związek Banków Polskich.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Numer telefonu do blokowania kart kredytowych - przetarg, 1.0 out of 10 based on 1 rating
9 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Karta Kredytowa World Mastercard w Kredyt Banku

Nowa karta kredytowa, którą oferuje Kredyt Bank także wpisuje się w aktualną strategie banku-współpraca na zasadzie wzajemnego szacunku i zrozumienia...

Zamknij