Nowy Zarząd w Lukas Bank SA – 2 istotne zmianyLinki sponsorowane

W Zarządzie Lukas Banku nastąpiły 2 istotne zmiany-kluczowe dla realizacji strategii banku, która zakłada rozwój bankowości uniwersalnej. Od tej pory osobą odpowiedzialną za obszar strategii i finansów będzie Radosław Księżopolski.

Priorytetem w działaniu będzie dla niego wdrożenie globalnego i zintegrowanego zarządzania finansami. Natomiast sprawami marketingu (wdrażanie nowych produktów, zrządzanie relacjami z klientami, komunikacja marketingowa)  zajmie się  były pracownik Banku Zachodniego-Jędrzej Marciniak.  Radosław Księżopolski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (Wydział: Marketing i Zarządzanie). Ponadto ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Elektroniki i Sheffield Hallam University. Karierę w bankowości rozpoczął w Pekao SA. Zajmował się tam projektami reorganizacyjnymi np. zmiana i wdrożenie modelu sieci sprzedaży. Radosław Księżopolski w Lukas Banku zasłynął projektem kontroli kosztów operacyjnych. W ostatnich dwóch latach, wzmocnienie kontroli przełożyło się na znaczące oszczędności w obszarze bieżącej działalności banku.

Nowy członek Zarządu Jędrzej Marciniak w bankowości pracuje od ponad 20 lat. Zaczynał jako praktykant w Wielkopolskim Banku Kredytowym. Pracował na wielu szczeblach zarządzania w banku. Między innymi Pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego w Grupie Kapitałowej AIB w Dublinie. Przygotowane przez niego kampanie reklamowe ( np. kampania Funduszy  Inwestycyjnych  ARKA lub kampania reklamowa Banku Zachodniego z zagranicznymi celebrytami)  zdobyły wiele prestiżowych nagród. Jędrzej Marciniak wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i w London Business School.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
20 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto bankowe dla osób bez ślubu – rachunek dla par

Obecnie banki w swojej ofercie mają już kredyty dla par, polisy ubezpieczeniowe dla par. Niestety nie doczekaliśmy jeszcze zbyt wiele...

Zamknij