Nowy Wiceprezes PKO BP – Andrzej KołatkowskiLinki sponsorowane

Rada Nadzorcza PKO BP powołała Andrzeja Kołatkowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Będzie on odpowiedzialny za obszar ryzyka i windykacji. Dotychczasowy wiceprezes ( Krzysztof Dresler) złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji 20 kwietnia 2011 roku.. W ostatnim czasie był to już drugi konkurs na to stanowisko.

Poprzednia kwalifikacja nie została rozstrzygnięta. W drugim konkursie przesłuchano 6 kandydatów. Nowy skład Zarządu zacznie działać z chwilą odbycia się Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, na którym zostanie zatwierdzone sprawozdanie finansowe PKO BP za 2010 rok. Andrzej Kołatkowski to absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki ( Wydziału Finansów i Statystyki). Karierę rozpoczął w 1989 roku jako Dyrektor Departamentu Polityki Finansowej i Analiz w Ministerstwie Finansów. Natomiast w latach 1992- 2003 pracował w Banku Handlowym SA. Był tam między innymi członkiem Zarządu Banku, Pełnomocnikiem Zarządu ds. Organizacji TFI  oraz Prezesem TFI Banku Handlowego. Od 2003 roku Andrzej Kołatkowski związany jest z Bankiem PKO BP, działając w obszarze ryzyka finansowego.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Nowy Wiceprezes PKO BP - Andrzej Kołatkowski, 8.0 out of 10 based on 1 rating
17 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste za zero PKO BP

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku PKO BP Najchętniej wybieranym produktem bankowym przez Polaków jest rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy. Jednym...

Zamknij