Nowy Główny Ekonomista w Banku PocztowymLinki sponsorowane

Od początku kwietnia , Bank Pocztowy ma nowego pracownika na stanowisku Głównego Ekonomisty Banku. Obecnie za analizy sytuacji makroekonomicznej w Polsce i na świecie odpowiedzialna jest Monika Kurtek. Do zadań nowego ekonomisty należy również analiza rynków finansowych w Departamencie Skarbu Banku Pocztowego.

Ostatnio Monika Kurtek zajmowała stanowisko Starszego Ekonomisty w Banku BPH. Natomiast w latach 2000-2005 pracowała w Departamencie Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki w Ministerstwie Finansów. Monika Kurtek studiowała na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Na Uniwersytecie Łódzkim ukończyła również studia podyplomowe na kierunku finanse i podatki przedsiębiorstw. Doktorat zdobyła w renomowanej Szkole Głównej Handlowej. Zakres jej wykształcenia poszerzają odbyte kursy wiedzy o makroekonomii w Międzynarodowym Funduszu Walutowym w Stanach Zjednoczonych, w Austrii i w Japonii.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
6 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Finansowanie budowy portu lotniczego we Wrocławiu przez Pekao SA

Należący do wiodącej międzynarodowej grupy finansowej (UniCredit) bank PKO SA jest zaangażowany w przygotowania Polski do ważnej imprezy piłkarskiej Euro...

Zamknij